Dom i Okolice

Writing Custom Partitioner In Spark Service write my essay online custom printed writing journals

Draw And Label Homework Help 1st Grade write my essay for me what should a writer do to revise an argumentative essay check all that apply

i have a paper to write but im too tired will coke help? paper help why does wrapping the magnetic strip in paper help

Apartamenty Piastowska 131 w Gdańsku to niezwykłe miejsce, w którym morski klimat zostaje zachowany w każdym calu. Piaszczysta plaża oddalona od domu jedynie 800 metrów sprawia, że w każdej chwili można tu wsłuchać się w szept rozbijających się o wybrzeże morskich fal i poczuć pełne zalet warunki życia w Gdańsku. Tutaj każdy moment niesie ze sobą długo oczekiwany relaks. Urokliwe położenie sprawia, że chce się tu zostać na dłużej. Wracać w każdym możliwym momencie bez względu na porę roku czy dnia.

Apartamenty Piastowska 131 znajdują się na ulicy, której ścieżka wśród pięknie zarośniętych drzew prowadzi prosto do morza. Odseparowany od zgiełku miasta dom tuż nieopodal plaży to doskonała wizja każdego urlopu. Bliskość morza pozwala na wspaniałe spacery po wybrzeżu i odpoczynek od jazdy samochodem, mając jednocześnie wszelkie inne atrakcje turystyczne Gdańska dostępne na wyciągnięcie ręki.

Apartamenty Piastowska 131 to także możliwość biesiadowania w ogrodzie. Zostały urządzone z myślą o każdym z nas. Na posesji budynku znajduje się komfortowa altanka, grill oraz plac do zabaw dla dzieci. To wszystko sprawia, że każdy może tu poczuć się jak u siebie.

Otoczenie Apartamentu:

  • Park Reagana – zaraz przy domu znajduje się park pełen placów zabaw dla dzieci, dróg rowerowych, ścieżek dla  rolek oraz siłowni na powietrzu.
  • Strzeżony Parking – znajdujący się dwieście metrów od domu to doskonałe miejsce na bezpieczne zaparkowanie samochodu.
  • Plaża – oddalona jedynie o 800 metrów od apartamentów jest świetnym punktem docelowym rodzinnych spacerów.
  • Ogród – z możliwością grillowania i biesiadowania w altance, to znakomite miejsce na spędzanie letnich wieczorów.
  • Plac zabaw dla dzieci – znajdujący się w ogrodzie jest bezpiecznym miejscem zabaw dla najmłodszych.